Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Atosn STCOK > STY60NM50
STY60NM50
STMicroelectronics
STY60NM50
Tuoteparametrit
Vgs (th) (Max) @ Id
5V @ 250µA
Vgs (Max)
±30V
teknologia
MOSFET (Metal Oxide)
Toimittaja Device Package
MAX247™
Sarja
MDmesh™
RDS (Max) @ Id, Vgs
50 mOhm @ 30A, 10V
Tehonkulutus (Max)
560W (Tc)
Pakkaus
Tube
Pakkaus / Case
TO-247-3
Muut nimet
Käyttölämpötila
150°C (TJ)
Asennustyyppi
Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL)
1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika
42 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds
7500pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs
266nC @ 10V
FET tyyppi
N-Channel
FET Ominaisuus
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Valua lähde jännite (Vdss)
500V
Yksityiskohtainen kuvaus
N-Channel 500V 60A (Tc) 560W (Tc) Through Hole MAX247™
Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C
60A (Tc)