Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > L4947PD013TR
L4947PD013TR
STMicroelectronics
L4947PD013TR
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 5V 500MA POWERSO20
Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Tuoteparametrit
Jännitepudotus (max)
0.75V @ 500mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä)
5V
Voltage - lähtö (Max)
Jännite - tulo (Max)
26V
Toimittaja Device Package
PowerSO-20
Sarja
Suojausominaisuudet
Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit
Pakkaus
Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case
20-SOIC (0.433", 11.00mm Width) Exposed Pad
PSRR
60dB (120Hz)
lähtö Tyyppi
Fixed
Output Configuration
Positive
Käyttölämpötila
-40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators
1
Asennustyyppi
Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL)
3 (168 Hours)
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 500mA PowerSO-20
Nykyinen - Supply (Max)
180mA
Nykyinen - lepotilassa (Iq)
13mA
Nykyinen - Tuotos
500mA