MAX9502MEXK+T
Maxim Integrated
MAX9502MEXK+T
Maxim Integrated
IC AMP VIDEO W/FILTER SC70-5
Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Tuoteparametrit
Jännitteen syöttö, Single / Dual (±)
2.5 V ~ 3.6 V
Toimittaja Device Package
SC-70-5
Muutosnopeus
Sarja
Pakkaus
Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
lähtö Tyyppi
Muut nimet
MAX9502MEXK+TCT
Lukumäärä Circuits
1
Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus
Video Amp, 1 Reconstruction Filter SC-70-5
Nykyinen - Supply
5.3mA
Nykyinen - Tuotos / kanava
95mA