Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > ESDALC6V1P6
ESDALC6V1P6
STMicroelectronics
ESDALC6V1P6
STMicroelectronics
TVS DIODE 3V SOT666IP
Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Tuoteparametrit
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ)
3V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp
Jännite - erittely (min)
6.1V
Yksisuuntaiset kanavat
4
Toimittaja Device Package
SOT-666IP
Teho - huippukulma
30W
Pakkaus
Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case
SOT-563, SOT-666
Muut nimet
ESDALC6V1P6-ND
Käyttölämpötila
-40°C ~ 150°C (TJ)