Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Diodit - Tasasuuntaajat - Arrayit > BAS70-04FILM
BAS70-04FILM
STMicroelectronics
BAS70-04FILM
STMicroelectronics
DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT23-3
Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Tuoteparametrit
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos
1V @ 15mA
Jännite - DC Reverse (Vr) (Max)
70V
Toimittaja Device Package
SOT-23-3
Nopeus
Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Sarja
Pakkaus
Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Muut nimet
Käyttölämpötila - liitäntä
150°C (Max)
1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika
16 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi
Schottky
diodikonfiguraatiolla
1 Pair Series Connection
Yksityiskohtainen kuvaus
Diode Array 1 Pair Series Connection Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr
10µA @ 70V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode)
70mA (DC)