Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - tyristorit > LCP02-150B1
STMicroelectronics
LCP02-150B1
STMicroelectronics
THYRISTOR 30A 8SOIC
Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Tuoteparametrit
Jännite - Off State
Jännite - breakover
Sarja
LCP
Pakkaus
Tube
Pakkaus / Case
8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Muut nimet
Lukumäärä Elements
1
Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs)
30A
Nykyinen - Hold (Ih)
150mA