Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - Sähkönjakokytkimet, latausajurit > VND10N06
VND10N06
STMicroelectronics
VND10N06
STMicroelectronics
MOSFET N-CH 60V 10A DPAK
Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Tuoteparametrit
Jännite - Supply (Vcc / Vdd)
Not Required
Jännite - Load
Switch Type
General Purpose
Toimittaja Device Package
DPAK
Sarja
OMNIFET™, VIPower™
Rds On (Typ)
150 mOhm
Ratio - Input: Tuotos
1:1
Pakkaus
Tube
Pakkaus / Case
TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
lähtö Tyyppi
N-Channel
Output Configuration
Low Side
Muut nimet
Käyttölämpötila
Lukumäärä Lähdöt
1
Kosteuden herkkyys (MSL)
3 (168 Hours)
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
liitäntä
On/Off
Syötetyyppi
Non-Inverting
ominaisuudet
Vianmääritys
Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage
Nykyinen - Output (Max)
6A