SMBYT03-400
STMicroelectronics
SMBYT03-400
STMicroelectronics
DIODE GEN PURP 400V 3A SMC
Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Tuoteparametrit
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos
1.5V @ 3A
Jännite - DC Reverse (Vr) (Max)
400V
Toimittaja Device Package
SMC
Nopeus
Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja
Käänteinen Recovery Time (TRR)
60ns
Pakkaus
Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case
DO-214AB, SMC
Muut nimet
Käyttölämpötila - liitäntä
-40°C ~ 150°C
Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi
Standard
Yksityiskohtainen kuvaus
Diode Standard 400V 3A Surface Mount SMC
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr
10µA @ 400V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io)
3A