Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > LM140LAH-15
LM140LAH-15
IC REG LINEAR 15V 100MA TO39-3
Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
    Tuoteparametrit
    Jännitepudotus (max)
    2V @ 1A
    Jännite - lähtö (min / kiinteä)
    15V
    Voltage - lähtö (Max)
    Jännite - tulo (Max)
    35V
    Toimittaja Device Package
    TO-39-3
    Sarja
    Suojausominaisuudet
    Over Temperature, Short Circuit
    Pakkaus
    Bulk
    Pakkaus / Case
    TO-205AD, TO-39-3 Metal Can
    PSRR
    72dB (120Hz)
    lähtö Tyyppi
    Fixed
    Output Configuration
    Positive
    Muut nimet
    LM140LAH-15-ND
    Käyttölämpötila
    -55°C ~ 125°C
    Lukumäärä Regulators
    1
    Asennustyyppi
    Through Hole
    Kosteuden herkkyys (MSL)
    1 (Unlimited)
    Valmistajan toimitusaika
    6 Weeks
    Lyijytön tila / RoHS-tila
    Lead free / RoHS Compliant
    Yksityiskohtainen kuvaus
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 15V 100mA TO-39-3
    Nykyinen - Supply (Max)
    4.5mA
    Nykyinen - lepotilassa (Iq)
    3mA
    Nykyinen - Tuotos
    100mA