Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > SMAJ48A-TR
SMAJ48A-TR
STMicroelectronics
SMAJ48A-TR
STMicroelectronics
TVS DIODE 48V 100V SMA
Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Tuoteparametrit
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ)
48V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp
100V
Jännite - erittely (min)
53.3V
Yksisuuntaiset kanavat
1
Tyyppi
Zener
Toimittaja Device Package
SMA (DO-214AC)
Sarja
SMAJ, TRANSIL™
Power Line Protection
No
Teho - huippukulma
400W
Pakkaus
Original-Reel®
Pakkaus / Case
DO-214AC, SMA
Muut nimet
Käyttölämpötila
-55°C ~ 150°C (TJ)
Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs)
23A (8/20µs)