Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > L4931CD120-TR
L4931CD120-TR
STMicroelectronics
L4931CD120-TR
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 12V 250MA 8SO
Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Tuoteparametrit
Jännitepudotus (max)
0.8V @ 250mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä)
12V
Voltage - lähtö (Max)
Jännite - tulo (Max)
20V
Toimittaja Device Package
8-SO
Sarja
Suojausominaisuudet
Over Current, Over Temperature
Pakkaus
Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PSRR
64dB ~ 55dB (120Hz ~ 10kHz)
lähtö Tyyppi
Fixed
Output Configuration
Positive
Muut nimet
L4931CD120-TR-ND
L4931CD120TR
Käyttölämpötila
-40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators
1
Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 250mA 8-SO
Nykyinen - Supply (Max)
7mA
Nykyinen - lepotilassa (Iq)
1.6mA
Nykyinen - Tuotos
250mA