Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Atosn STCOK > 1210R-104F
1210R-104F
API Delevan
1210R-104F
API Delevan
Tuoteparametrit
Tyyppi
Toleranssi
±1%
Toimittaja Device Package
Koko / Dimension
0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
suojaus
Unshielded
Sarja
1210R
Arvioinnit
Q @ Freq
30 @ 2.5MHz
Pakkaus
Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case
2-SMD
Muut nimet
1210R-104F TR 2000
Käyttölämpötila
-55°C ~ 125°C
1 (Unlimited)
Materiaali - Core
Ferrite
Valmistajan toimitusaika
36 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi
2.5MHz
induktanssi
100µH
Korkeus - Istuva (Max)
0.101" (2.57mm)
Taajuus - Self Resonant
8MHz
Yksityiskohtainen kuvaus
100µH Unshielded Inductor 120mA 13 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR)
13 Ohm Max
Nykyinen arvostelu
120mA