Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Atosn STCOK > BAS70LP-TP
BAS70LP-TP
Micro Commercial Components (MCC)
BAS70LP-TP
Tuoteparametrit
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos
1V @ 15mA
Jännite - DC Reverse (Vr) (Max)
70V
Toimittaja Device Package
SOD-882
Nopeus
Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Sarja
Pakkaus
Original-Reel®
Pakkaus / Case
SOD-882
Muut nimet
BAS70LP-TPMSDKR
Käyttölämpötila - liitäntä
125°C (Max)
1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika
16 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi
Schottky
Yksityiskohtainen kuvaus
Diode Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount SOD-882
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr
100µA @ 50V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io)
70mA (DC)