Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > SMBJ26CA-TR
SMBJ26CA-TR
STMicroelectronics
SMBJ26CA-TR
STMicroelectronics
TVS DIODE 26V 53.5V SMB
Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Tuoteparametrit
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ)
26V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp
42.1V
Jännite - erittely (min)
28.9V
Tyyppi
Zener
Toimittaja Device Package
SMB (DO-214AA)
Sarja
SMBJ, TRANSIL™
Power Line Protection
No
Teho - huippukulma
600W
Pakkaus
Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case
DO-214AA, SMB
Muut nimet
Käyttölämpötila
-55°C ~ 150°C (TJ)
Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs)
14.9A