Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Atosn STCOK > ESDALC12-1T2
ESDALC12-1T2
STMicroelectronics
ESDALC12-1T2
Tuoteparametrit
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ)
10V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp
20V
Jännite - erittely (min)
12V
Yksisuuntaiset kanavat
1
Tyyppi
Zener
Toimittaja Device Package
SOD-882
Sarja
ESDA, TRANSIL™
Power Line Protection
No
Teho - huippukulma
50W
Pakkaus
Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case
SOD-882
Muut nimet
Käyttölämpötila
-40°C ~ 125°C (TJ)
1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika
9 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs)
1A (8/20µs)
Kapasitanssi @ Taajuus
15pF @ 1MHz