Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Atosn STCOK > FERD30H100STS
FERD30H100STS
STMicroelectronics
FERD30H100STS
Tuoteparametrit
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos
745mV @ 30A
Jännite - DC Reverse (Vr) (Max)
100V
Toimittaja Device Package
TO-220AB
Nopeus
Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja
Pakkaus
Tube
Pakkaus / Case
TO-220-3
Muut nimet
FERD30H100STS-ND
Käyttölämpötila - liitäntä
175°C (Max)
Asennustyyppi
Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL)
1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika
15 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi
FERD (Field Effect Rectifier Diode)
Yksityiskohtainen kuvaus
Diode FERD (Field Effect Rectifier Diode) 100V 30A Through Hole TO-220AB
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr
130µA @ 100V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io)
30A