Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > KF25BD-TR
KF25BD-TR
STMicroelectronics
KF25BD-TR
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 2.5V 500MA 8SO
Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Tuoteparametrit
Jännitepudotus (max)
0.7V @ 500mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä)
2.5V
Voltage - lähtö (Max)
Jännite - tulo (Max)
20V
Toimittaja Device Package
8-SO
Sarja
Suojausominaisuudet
Over Current, Over Temperature
Pakkaus
Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PSRR
82dB ~ 60dB (120Hz ~ 10kHz)
lähtö Tyyppi
Fixed
Output Configuration
Positive
Muut nimet
KF25BD-TR-ND
Käyttölämpötila
-40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators
1
Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 500mA 8-SO
Nykyinen - Supply (Max)
12mA
Nykyinen - lepotilassa (Iq)
1mA
Nykyinen - Tuotos
500mA