Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Atosn STCOK > ITA18B1RL
ITA18B1RL
STMicroelectronics
ITA18B1RL
Tuoteparametrit
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ)
15V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp
28V
Jännite - erittely (min)
18V
Tyyppi
Zener
Toimittaja Device Package
8-SOIC
Sarja
ITA, TRANSIL™
Power Line Protection
No
Teho - huippukulma
300W
Pakkaus
Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs)
25A (8/20µs)
Kapasitanssi @ Taajuus
350pF @ 1MHz