Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Atosn STCOK > LDK130M18R
LDK130M18R
STMicroelectronics
LDK130M18R
Tuoteparametrit
Jännitepudotus (max)
0.4V @ 300mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä)
1.8V
Voltage - lähtö (Max)
Jännite - tulo (Max)
5.5V
Toimittaja Device Package
SOT-23-5
Sarja
Suojausominaisuudet
Over Current, Over Temperature
Pakkaus
Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case
SC-74A, SOT-753
PSRR
55dB (120Hz ~ 10kHz)
lähtö Tyyppi
Fixed
Output Configuration
Positive
Muut nimet
Käyttölämpötila
-40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators
1
1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika
32 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 300mA SOT-23-5
Nykyinen - Supply (Max)
120µA
Nykyinen - lepotilassa (Iq)
60µA
Nykyinen - Tuotos
300mA