Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > SMA6J18A-TR
SMA6J18A-TR
STMicroelectronics
SMA6J18A-TR
STMicroelectronics
TVS DIODE 18V 33.2V SMA
Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Tuoteparametrit
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ)
18V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp
33.2V
Jännite - erittely (min)
20V
Yksisuuntaiset kanavat
1
Tyyppi
Zener
Toimittaja Device Package
SMA (DO-214AC)
Sarja
SMA6J, TRANSIL™
Power Line Protection
No
Teho - huippukulma
600W
Pakkaus
Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case
DO-214AC, SMA
Muut nimet
SMA6J18ATR
Käyttölämpötila
-55°C ~ 175°C (TJ)
Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs)
102A (8/20µs)