Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > ESDALC6V1-1U2
ESDALC6V1-1U2
STMicroelectronics
ESDALC6V1-1U2
STMicroelectronics
TVS DIODE 3V ST0201
Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Tuoteparametrit
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ)
3V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp
Jännite - erittely (min)
6.1V
Yksisuuntaiset kanavat
1
Toimittaja Device Package
ST0201
Teho - huippukulma
20W
Pakkaus
Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case
0201 (0603 Metric)
Muut nimet
ESDALC6V11U2
Käyttölämpötila
-40°C ~ 125°C (TJ)
1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika
11 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs)
Kapasitanssi @ Taajuus
12pF @ 1MHz