Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Atosn STCOK > SM15T24CA
SM15T24CA
STMicroelectronics
SM15T24CA
Tuoteparametrit
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ)
20.5V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp
42.8V
Jännite - erittely (min)
22.8V
Tyyppi
Zener
Toimittaja Device Package
SMC
Sarja
SM15T, TRANSIL™
Power Line Protection
No
Teho - huippukulma
1500W (1.5kW)
Pakkaus
Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case
DO-214AB, SMC
Muut nimet
Käyttölämpötila
-55°C ~ 150°C (TJ)
Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs)
234A (8/20µs)