Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Atosn STCOK > SMP100LC-140
SMP100LC-140
STMicroelectronics
SMP100LC-140
Tuoteparametrit
Jännite - Off State
140V
Jännite - breakover
175V
Sarja
SMP, TRISIL™
Pakkaus
Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case
DO-214AA, SMB
Muut nimet
SMP100LC140
Lukumäärä Elements
1
Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (8 / 20μs)
400A
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs)
100A
Nykyinen - Hold (Ih)
150mA
kapasitanssi
65pF