Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Atosn STCOK > SMP100MC-160
SMP100MC-160
STMicroelectronics
SMP100MC-160
Tuoteparametrit
Jännite - Off State
160V
Jännite - breakover
200V
Sarja
SMP, TRISIL™
Pakkaus
Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case
DO-214AA, SMB
Muut nimet
Lukumäärä Elements
1
Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (8 / 20μs)
300A
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs)
100A
Nykyinen - Hold (Ih)
150mA
kapasitanssi
50pF