Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Atosn STCOK > TS420-600B
TS420-600B
STMicroelectronics
TS420-600B
Tuoteparametrit
Jännite - On State (VTM) (Max)
1.6V
Jännite - Off State
600V
Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max)
800mV
Toimittaja Device Package
DPAK
Sarja
SCR Tyyppi
Sensitive Gate
Pakkaus
Tube
Pakkaus / Case
TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Muut nimet
TS420-600B-ND
Käyttölämpötila
-40°C ~ 125°C
1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika
11 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus
SCR 600V 4A Sensitive Gate Surface Mount DPAK
Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max)
4A
Nykyinen - On State (It (AV)) (Max)
2.5A
Nykyinen - Off State (Max)
5µA
Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM)
30A, 33A
Nykyinen - Hold (Ih) (Max)
5mA