Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Tyristorit - SCRs > TS420-600T
TS420-600T
STMicroelectronics
TS420-600T
STMicroelectronics
SCR 4A 200UA 600V TO-220AB
Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Tuoteparametrit
Jännite - On State (VTM) (Max)
1.6V
Jännite - Off State
600V
Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max)
800mV
Toimittaja Device Package
TO-220AB
Sarja
SCR Tyyppi
Sensitive Gate
Pakkaus
Tube
Pakkaus / Case
TO-220-3
Muut nimet
TS420-600T-ND
TS420600T
Käyttölämpötila
-40°C ~ 125°C
Asennustyyppi
Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL)
1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika
23 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus
SCR 600V 4A Sensitive Gate Through Hole TO-220AB
Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max)
4A
Nykyinen - On State (It (AV)) (Max)
2.5A
Nykyinen - Off State (Max)
5µA
Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM)
30A, 33A
Nykyinen - Hold (Ih) (Max)
5mA