Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > LDS3985PU33R
LDS3985PU33R
STMicroelectronics
LDS3985PU33R
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 3.3V 300MA 6DFN
Jännitepudotus (max)
0.25V @ 300mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä)
3.3V
Voltage - lähtö (Max)
Jännite - tulo (Max)
6V
Toimittaja Device Package
6-DFN (3x3)
Pakkaus / Case
6-VDFN Exposed Pad
PSRR
55dB ~ 50dB (1kHz ~ 10kHz)
Muut nimet
LDS3985PU33R-ND
Käyttölämpötila
-40°C ~ 125°C
Valmistajan toimitusaika
38 Weeks
Yksityiskohtainen kuvaus
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 300mA 6-DFN (3x3)
Nykyinen - Tuotos
300mA