Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > LDS3985M33R
LDS3985M33R
STMicroelectronics
LDS3985M33R
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT23-5
Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Tuoteparametrit
Jännitepudotus (max)
0.25V @ 300mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä)
3.3V
Voltage - lähtö (Max)
Jännite - tulo (Max)
6V
Toimittaja Device Package
SOT-23-5
Sarja
Suojausominaisuudet
Over Current, Over Temperature
Pakkaus
Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case
SC-74A, SOT-753
PSRR
55dB ~ 50dB (1kHz ~ 10kHz)
lähtö Tyyppi
Fixed
Output Configuration
Positive
Muut nimet
Käyttölämpötila
-40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators
1
1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika
32 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 300mA SOT-23-5
Nykyinen - Supply (Max)
300µA
Nykyinen - lepotilassa (Iq)
150µA
Nykyinen - Tuotos
300mA